Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 6,927.41 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Lazer Kesim Tayt Nasıl Kullanılır?

Lazer Kesim Tayt Nasıl Kullanılır?
26-11-2020 tarihinde eklendi.
Herkes düzenli ve sağlıklı bir şekilde kilo vererek vücudunun şekillenmesini ister. Bu nedenle birçok yola başvurulur. Vücudunuzu fazla zorlamadan da kilo vermek ve sıkılaşmak mümkün. Emba'nın sizlere sunduğu yeni lazer kesim taytı tam da bu amaçla tasarlanmış bir üründür. Bu yazımızda özel kumaş türünden üretilen ve zayıflamanızı kolaylaştıran Lazer Kesim Tayt özelliklerini anlatacağız.

Lazer Kesim Tayt İşe Yararmı

Çoğu kadının problemi olan geniş basenler, karın ve yan yağlardan kurtulmanın en kolay yollarından biri, yapılan küçük egzersizlerin etkisini büyütecek zayıflatıcı tayt kullanmaktır. Tayt yapısı itibariyle sıkılaştırıcı özelliğe sahiptir. Tayt zayıflamanın yanı sıra bacaklarda selülit oluşumunu engellemekte ve var olan selülitleri de düzenli kullanım sonucunda ortadan kaldırmaktadır. Emba Lazer Kesim Tayt aynı zamanda, kilo alıp verme ya da doğum sonrası meydana gelen çatlakların da iyileşmesine yardımcı olmaktadır.

Lazer Kesim Tayt Özellikleri:

Yapılan egzersiz ya da küçük yürüyüşlerdeki etkiyi maksimum seviyeye çıkararak, sıkılaşmanızda ve tabi ki bölgesel olarak kilo vermenizde oldukça etkilidir. Vücut ısısını arttırarak metabolik işlemlerin kontrollü ve etkin çalışmasına yardımcı olmaktadır. Bölgesel incelme vücudun istenilen formda şekillenmesini ve terleme yoluyla sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlar. Özellikle karın, simit ve kalça bölgesindeki yağlardan kurtulmanıza yardımcı olur.

Nefes alabilen özelliğe sahip olup tahrişlere neden olmamaktadır. Bu nedenle hassas cildi olan kişiler de rahatlıkla kullanabilir.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.