Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 6,927.41 TL tutarında alışveriş yaptınız.

KORSE GİYMEK SIKILAŞTIRIR MI?

KORSE GİYMEK SIKILAŞTIRIR MI?
26-11-2020 tarihinde eklendi.
Korse takmanın sıkılaştırıcı özelliğini sunduğumuz bir yazıdır. Milyonlarca kadın ve akıllarda tek bir soru. Korse giymek sıkılaştırır mı? Evet korse giymek bel bölgenizdeki yağı terleme sayesinde atabileceği gibi egzersiz çalışmaları da yaptığınız sürece kolaylıkla sıkılaşmanıza yardımcı olacak ürünlerdir. Vücut sıkılaşması her kadının ve erkeğin istediği ideal bir fit görünüme ulaşmak için mutlaka dikkat ettiği bir konudur.

Korse Giymek Sıkılaştırır Mı?


Milyonlarca kadın ve akıllarda tek bir soru. Korse giymek sıkılaştırır mı? Evet korse giymek bel bölgenizdeki yağı terleme sayesinde atabileceği gibi egzersiz çalışmaları da yaptığınız sürece kolaylıkla sıkılaşmanıza yardımcı olacak ürünlerdir.

 

Kadınların en büyük problemlerinden biri bel ve basen bölgesindeki istemsiz yağlı görüntüdür. Yoğun yaşam koşulları sırasında kişiler yedikleri yiyeceklerin sağlıklı olmasına dikkat edememekle birlikte fast food ürünlerini çok tüketmektedirler. Bu durumda bizlere yağ olarak geri dönmektedir.

Korse Takmak Zararlı Mı?

 


Korse takmanın birçok faydası olduğu aşikar bir şekilde göz önündedir. Gerek vücut yapısını şekillendirmesi gerekse zayıflatma aracı olarak kullanılması korsenin en büyük yararlarından biridir. Bir diğer yararı ise bel fıtığı gibi hastalık durumlarında omurga düzelmesine katkısı bulunduğu için de sağlık açısından da önemli bir yeri bulunmaktadır.

 

Zararlarına geldiğimizde ise bu tamamen kullanıcı ile alakalı durumlardan ortaya çıkmaktadır. Şöyle ki bir korseyi oldukça uzun süre kullandığınızda terleme ile birlikte gözenekleri tıkamaktadır. Örnek olarak bu ürün 8 saat kullanılıyorsa eğer daha sonrasında çıkarılmalı ve vücuttaki gözeneklerin hava almasına izin verilmelidir. Aksi takdirde istenmeyen mantar oluşumları ve gözeneklerin uzun süre kapalı olması durumu yüzünden oluşabilecek döküntüler ortaya çıkmaktadır. Daha önce de bahsettiğimiz gibi bu ürünün zararlı olup olmayacağı tamamen sizin elinizdedir.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.