Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 6,927.41 TL tutarında alışveriş yaptınız.

EMZİREN ANNELERE TAVSİYELER

EMZİREN ANNELERE TAVSİYELER
26-11-2020 tarihinde eklendi.
Emziren annelerde özellikle oluşabilecek duruş bozukluklarını önlemek amacıyla tavsiye ettiğimiz latex korse hakkında yazımızdır. Hamilelik sırasında dik durmanın ne kadar zorlu bir süreçten geçtiğini biliyoruz. Aynı zamanda sırt ve bel ağrıları da gün geçtikçe artan şekilde devam eder. Maalesef ki doğum sonrasında da anneler dik durma konusunda zorlanabilirler. Sebebi ise bebeğin sürekli kucakta ya da emzirme pozisyonunda olmasıdır.

Emziren Annelere Tavsiyeler:

 

Hamilelik sırasında dik durmanın ne kadar zorlu bir süreçten geçtiğini biliyoruz. Aynı zamanda sırt ve bel ağrıları da gün geçtikçe artan şekilde devam eder. Maalesef ki doğum sonrasında da anneler dik durma konusunda zorlanabilirler. Sebebi ise bebeğin sürekli kucakta ya da emzirme pozisyonunda olmasıdır.

 

Emziren annelere tavsiyeler:

 

Özellikle emzirme pozisyonunda yanlış şekilde duran anneler sırt ve bel ağrılarından kurtulamayacak duruma gelebilirler. Emzirme pozisyonunda annenin dik durması gerekmektedir. İşte tam da bu sırada devreye özel geliştirilen serisi ile dik duruşu en iyi şekilde sağlayan Emba latex korse girmektedir. Anneler için dik duruşun kazanılmasında fazlasıyla yararı olan latex korsenin özelliklerini yazımızın geri kalanında anlatacağız.

 

 

Anneler İçin Dik Durmanın Formülü Latex Korse

 

Uzmanların tavsiyesi bebeğinizi en az 6 ay emzirmenizdir. Yani bu demek oluyor ki 6 ay boyunda günde birkaç saat kucağınızda bebeğinizle emzirme pozisyonunda olacaksınız. Özellikle bebeğinizi emzirirken dik duruş sergilemediğiniz takdirde kalıcı duruş bozuklukları ortaya çıkabilmektedir. Bu da kişinin hayatına büyük bir zorluk katacağı gibi fiziksel sağlığını da tehdit etmektedir.

 

Anneler için dik duruşu sağlamanın en sihirli formülü ise içerisindeki çelik balenler sayesinde dik duruşu en iyi şekilde sağlayan Emba latex korselerdir. Bu korse çeşidinde balen sayısı oldukça fazla olması ile bedeni en iyi şekilde kavrar bu sayede de doğru şekilde dik bir duruşu sağlar.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.