Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 6,927.41 TL tutarında alışveriş yaptınız.

EMBA KORSE KIYAFETİNİZ ALTINDA BELLİ OLURMU?

EMBA KORSE KIYAFETİNİZ ALTINDA BELLİ OLURMU?
26-11-2020 tarihinde eklendi.
Emba Korseniz mutlaka yaz tatilinizin veya kış gardırobunuzun bir parçası olmalı (aslında yılın her zamanı kullanılmalı).Peki her çeşit kıyafetin altında kullanılabilir mi ? Bu ve bunun gibi birçok soru kafanıza takılmış olabilir. Bu yazımızda bu soruların yanıtlarını veriyoruz. Latex Korseler üzerine pek çok şey yazılıp çiziliyor ancak en doğru bilgiyi kaynağından almanız sizin için en faydalı şey olacaktır.

Latex Korse Kullanımı
Korsenizi her gün nasıl kullanabileceğinizi anlamanız için herhangi bir sezonda görünümünüzü geliştirmenize yardımcı olacak birkaç nokta:

Korsenizin Doğru Durması İçin
Bedeniniz için doğru  bedeni seçmiş olmanız
Kişisel tarzınınız ve renk seçimlerini
Bu ihtiyaçlarınızı ve tercihlerinizi belirlediğiniz zaman gardırobunuzdaki kıyafetleri seçmek daha kolay olacaktır. Bu faktörlerin nasıl farklı rol oynadıklarını bu yazımızda görebilirsiniz. Bu şekilde korsenizin giysileriniz altında nasıl gizlice kullanabileceğiniz hakkında ipuçları alabilirsiniz.

Korsenizin kıyafetiniz altından belli olmamasını istiyorsanız ilk olarak bedenini doğru seçmelisiniz. Vücudunuza tam oturmalı ve kıvrımlarınızı iyice sarmalıdır. Aksi taktirde ne giyerseniz giyin, en iyi sonuçlara ulaşamazsınız.

İnce veya açık bir kumaş giyeceğiniz günlerde latex ten rengi ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Bu şekilde kıyafet altından belli olmadan da muhteşem bir görünüme kavuşabilirsiniz.

 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.