Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 6,927.41 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Sıkça Sorulan Sorular
Korsemi Çıplak Tenemi Giymeliyim?

Korselerimiz iç çamaşırı statüsünde ürünler olduğu için pamuklu bir bluz yada iç çamaşır üzerine kullanmalısınız. Ürününüzün İADE VE DEĞİŞİM olabilmesi için ilk deneme sırasında ürünün bir bluz üzerine denenmesi gerekmektedir. Ter , parfüm kokan ürünler değişim iadesi kabul edilmemektedir.

Askılı ve Askısız Korse Arasındaki Farklar Nelerdir?

Askılı korse, korse giyildiğinde oluşabilecek sırttaki taşmaları önler. Daha çok sırt kısmı yağlı kişilere önerilen bir modeldir. Askısız ve Askılı korse modellerimiz 7 balenlidir. Etki anlamında farkları yoktur. Balen sayısı ürünü kullanma süresini uzatabilir

Korsemi Kaç Saat Kullanmalıyım?

Korsenizin daha etkili olabilmesi için düzenli olarak hergün kullanmalı ve özellikle gündüz saatlerinde 6-8 saate kadar takmnızı öneriyoruz, gündüz kullanmanız hem sizin tok kalmanıza destek olacak hemde metabolizmanın hızlı olduğu bu saatlerde daha az kalari alarak kilo vermenizi destekleyecektir.

Bel Fıtığı Skolyoz vb. Rahatsızlıklarda Emba Korseyi Kullanabilirmiyim?

Bu tarz hastalık durumlarınızda aile doktorunuza danışarak uygun görüldüğü takdirde korse kullanmalısınız.

Korse Uzunluğu Ne Kadardır?

Korse uzunluğu 32 cmdir. göğüs altından popo üstüne kadardır.

Korse Sadece Belimimi İnceltir?

Hayır: Korse göğüs altından popo üstüne kadar olan bölgede etkilidir.Ayrıca sıkı bir ürün olduğu için iştah kapatır, böylecede kilo kaybına ve zayıflamaya yardımcı olur.

Elbise Altında Belli Olurmu?

Elbise altında belli olmayacak model latex Emba korsedir.Victorian yamuna korse ince kumaş dar kıyafetlerde belli olabilir.Ama o ürünüde gündüz kıyafetlerinizin üstünde kombinleyebilir, gecede özel günlerinizde iç çamaşırı niyetine kullanabilirsiniz.

Askılı Model Rahatsız Edermi ve Ne İçin Kullanılır?

Askılı model Emba korse sırtı daha yağlı kişilere önerdiğimiz bir modeldir.Bu modelde diğer modeller gibi hiç br rahatsızlık vermez günlük hayatta rahatlıkla kullanabiilirsiniz. sırtıda kapattığı için sırt kısmında da incelme sağlayabilmektedir.

Korse Yıkanırmı?

Bel korselerimizin hiç biri yıkanmaz sadece silinir. Hijyen açısından Emba  bel korselerini pamuklu bir bluz üzerine giymenizi öneriyoruz.

Korsemi Nasıl Takmalıyım?

Korselerimiz Alttan takmaya başlayarak yukarı doğru kapatmalısınız. Korsenizi ilk seferinde takarken yatarak deneyebilir yada birisinden yardım alabilirsiniz.

Korse Bedenimi Nasıl Seçmeliyim?

Korselerimizin beden seçimini yaparken ürünlerimizin açıklama kısmında yer alan beden tablolarındaki açıklamalara uygun şekilde belinizin en ince yerinden MEZUREYİ SIKMADAN ölçü almalı ve tabloda uygun gelen bedene göre siparişinizi vermelisiniz.

Korsemi Küçük Bedenmi Almalıyım?

HAYIR çünkü korselerimiz LATEX kumaştır, piyasada satılan diğer licralı korseler gibi bollaşma ve salma yapmaz , korse vücudunuzun şeklini almaz aksine vücudunuz korsenin şeklini alır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.